המלצות

"במהלך עבודתי עם חברת די.איי.סי. בראשות ישראל דק,  ניכרת היתה ההבנה העמוקה בעולם ניתוחי השכר.  ישראל הפגין ידע רב בתחום יחד עם שליטה מעולה בעולם האקסל.  ישראל נענה לאתגר שהצגתי בפניו וחזר עם פתרון מוצלח ביותר. זמן הפיתוח היה מהיר והפתרון שנבנה עבורנו שירת אותנו על בסיס קבוע וחסך לנו זמן רב"

הראל וידרמן,  מנהל שכר והסכמי עבודה,  רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ

"ישראל-מומחה אקסל עם היכרות מעמיקה בכלי ובכל אפשרויותיו הבלתי מוגבלות, ישראל בנה לנו כלי עבודה רבים ששיפרו משמעותית את זמן העבודה והתפוקות והכל בזמינות, יסודיות ודיוק ולצד זה הבנה מלאה של צורכי הלקוח ומציאת הפתרון האופטימלי עבורו!"

מיכל מילוא,  מנכ"ל,  צבירן ייעוץ וסקרים בע"מ​

"ישראל דק, כמומחה בתחומי אקסל כלליים ופיננסים שימש כמרצה בלהב פיתוח מנהלים בתחום זה.   המשתתפים בקורסים שישראל העביר, הביעו שביעות רצון מאוד גבוהה מהדרך שבה הוא מנחה, ומהאופן שהוא חושף להם את היישומיות הרבה של החומר הנלמד בנוסף, ישראל תרם פעמים רבות לקבלת ההחלטות בנושאי תהליכי המיחשוב של להב ובהוצאתם לפועל"
ענת בלושטיין דקל, מנהל תפעול ומשאבי אנוש, להב פיתוח מנהלים בע"מ

"ישראל דק לימד אותי שאקסל אף פעם לא טועה. כך גם ישראל, אף פעם (נו... הגזמתי קצת) לא טועה, לפחות במה שקשור לאקסל. תאתגרו אותו ותצא ממנו גאוניות צרופה"
יובל בר נר, מנכ"ל, לינקו דיוור ישיר חוקי

"ישראל דק מוכר לי מעבודתנו המשותפת, בעת שריכזתי את המרכז ללימודים פיננסיים ושוק ההון בלהב- בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.ישראל הדריך את הקורסים הפיננסיים באקסל, לימד את המנהלים שהשתתפו בקורסיםלעשות שימוש בפונקציות מורכבות וליישם את כל התכונות של האקסל לקבלת החלטות.הוא זכה לתשבחות רבות על עבודתו, ועל הבהירות בה העביר את המסרים והיכולת שלו לפשט נושאים מורכבים.אני ממליץ עליו כמומחה לאקסל, הן לכתיבת יישומים והן כמרצה ומדריך בתחומים האלה"
מיכאל תבור, מנכ"ל, תבור כלכלה ופיננסים בע"מ

"את ישראל דק הכרתי כמרצה לאקסל בקורס ניהול בכיר באוניברסיטת תל אביב והוא היה מומחה אקסל אמיתי מהרמה הגבוהה ביותר שיש בתחום. למדתי ממנו נושאים ניהוליים ופיננסיים באקסל אשר מהווים תשתית מצויינת לעבודתי השוטפת עד היום. אני ושאר המשתתפים בקורס הבענו שביעות רצון גבוהה מהמקצועיות של ישראל ומהאיכויות שלו כמרצה קולח וברור וכן מהיכולות שלו לממש את יכולות הכלים לטובת ערך מוסף ניהולי אירגוני.לאורך השנים יצא לי לפגוש את ישראל מספר פעמים כמנמ"ר, העבודה מולו היתה תענוג אמיתי החשיבה שלו כמנמ"ר היתה ישירה עיניינית ומקצועית ופשוט כיף לעבוד איתו"
דרור שקד, מנכ"ל, יוטים פתרונות תוכנה בע"מ